![logo_live180.png](/images/2020/11/16/logo_live180.png)
Επικοινωνία : info@arcadialive.gr
Επισκέφθηκε τα έργα που ολοκληρώθηκαν «Βελτίωση -συντήρηση Επαρχιακής οδού Πούληθρα - Πελετά- Κουνουπιά -Μαρί» προϋπολογισμού 100.000 € και «Ασφαλτόστρωση Επαρχιακής Οδού Πελετά - Βλησιδιά» προϋπολογισμού 350.000 €. Σκοπός της Περιφερειακής Αρχής του Παναγιώτη Νίκα είναι να φροντίσει για την ανάπτυξη όλης της Αρκαδίας, τόνισε χαρακτηριστικά, ο κ.Σκαντζός.
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.