Το Σάββατο 1η Ιουλίου 2023, στις 18:00 το απόγευμα θα διεξαχθεί φιλικός φιλανθρωπικός αγώνας από τον ΑΕΜ Πολύβιο και τον Κ.Ο.Μ. Πελασγό για τη βοήθεια του μικρού Μιχαήλ, που πάσχει από καρκίνο στο συκώτι και πρέπει να μεταβεί στη Γαλλία…
#ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΑ #ΑΓΩΝΑΣ #ΜΠΑΣΚΕΤ #ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
Το Σάββατο 1η Ιουλίου 2023, στις 18:00 το απόγευμα θα διεξαχθεί φιλικός φιλανθρωπικός αγώνας από τον ΑΕΜ Πολύβιο και τον Κ.Ο.Μ. Πελασγό για τη βοήθεια του μικρού Μιχαήλ, που πάσχει από καρκίνο στο συκώτι και πρέπει να μεταβεί στη Γαλλία…
#ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΑ #ΑΓΩΝΑΣ #ΜΠΑΣΚΕΤ #ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ