![logo_live180.png](/images/2020/11/16/logo_live180.png)
Επικοινωνία : info@arcadialive.gr
Μαθητές και μαθήτριες από γυμνάσια της Περιφέρειας Πελοποννήσου θα έχουν την ευκαιρία να ξεναγηθούν στη μονάδα ολοκληρωμένης διαχείρισης απορριμμάτων, στην Παλαιόχουνη της Αρκαδίας, στο πλαίσιο επισκέψεων που διοργανώνει η Περιφέρεια.
Στόχος των επισκέψεων και των ξεναγήσεων -από την ερχόμενη Δευτέρα 13 ώς και την μεθεπόμενη Τρίτη 21 Νοεμβρίου- είναι οι μαθητές και οι μαθήτριες γυμνασίων από τις 5 Περιφερειακές Ενότητες να δουν από κοντά και να ενημερωθούν, από στελέχη της πιο πάνω μονάδας, πώς αυτή λειτουργεί και πώς γίνεται η διαχείριση των σκουπιδιών.
laconiatv.gr
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.