![logo_live180.png](/images/2020/11/16/logo_live180.png)
Επικοινωνία : info@arcadialive.gr
Η εκπαίδευση πρώτων βοηθειών μπορεί να μας ωφελήσει όχι μόνο στην καθημερινότητά μας αλλά και στην εργασία μας.
Το Σωματείο Κουρέων Κομμωτών Τρίπολης σε συνεργασία με την Ελληνική Ομάδα Διάσωσης Τρίπολης, διοργανώνει Εκπαιδευτικό Σεμινάριο / Ημερίδα “Πρώτων Βοηθειών”, την Δευτέρα 20 Νοεμβρίου 2023 στο κτίριο της ΟΕΒΑ (Ομοσπονδία Επαγγελματιών Βιοτεχνών Αρκαδίας) στην οδό Καλαμάτας 113.
Σκοπός είναι οι εργαζόμενοι, να προσφέρουν αποτελεσματική βοήθεια με ασφάλεια σε οποιοδήποτε έκτακτο περιστατικό χρειαστεί μέχρι να έρθουν οι αρμόδιες υπηρεσίες έκτακτης ανάγκης.
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.