![logo_live180.png](/images/2020/11/16/logo_live180.png)
Επικοινωνία : info@arcadialive.gr
Με σύνθημα «Make Music, not War» [Κάντε Μουσική, όχι πόλεμο] και ελπίζοντας πάντα «πως θ’ αλλάξουν οι καιροί», όπως εύχεται ο νεαρός πρίγκιπας στο ποίημα του Νίκου Γκάτσου «Κεμάλ» σε ένα από τα ωραιότερα τραγούδια του Μάνου Χατζιδάκι...
Η Διευθύντρια του Σχολείου
Δρ. Κυριακή Ζαχαροπούλου
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.